Dnes má meniny Ladislav/Ladislava, gratulujeme.
Vyhladávač: Pridať inzerát
Navigácia RýchlyPredaj.sk - Chémia a potravinárstvo - Expedient/ka v pekárni
www.sms-portal.cz

Expedient/ka v pekárni

thumb
POČET ZOBRAZENÍ: 32
Cena
650,00 €

Pre pekáreň rodinného typu v Čani (Košice a okolie) hľadáme zamestnancov na pracovnú pozíciu EXPEDIENT. Náplňou práce je rezanie a balenie chleba, balenie sladkého pečiva, príprava objednávok,... Nie je potrebné vyučenie v odbore, výhodou je prax na podobnej pozícii. K výkonu práce je jedinou podmienkou Zdravotný preukaz na prácu s potravinami. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na tel. č. 0948105140 alebo emailom: mockova@propersona.sk.
Zavolaním alebo odoslaním životopisu dávate spoločnosti PRO PERSONA s.r.o. (IČO 44607831), v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, automaticky súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania a to po dobu 2 rokov, pričom tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať alebo požiadať o predĺženie tejto lehoty. Dotknutá osoba je povinná poskytnúť pravdivé a aktuálne osobné údaje. V prípade zmeny osobných údajov je dotknutá osoba povinná zmenu bezodkladne oznámiť prevádzkovateľovi.

Vlastnosti
Typ: Ponuka
Rubrika: Chémia a potravinárstvo
Lokalita: Košický kraj
Dátum pridania: 20.03.2019 14:01
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: Lucia Mocková
Tel/Mobil: 0948105140
WWW adresa: www.propersona.sk

Odpovedať na inzerát

Vaše meno:*
Váš email:*
Váš telefón:
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Inzertný portál v.2011, copyright ©2011 rychlypredaj.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.
SEO FRENDLY Valid XHTML 1.0 Strict
TATO STRÁNKA JE XHTML 1.0 STRICT VALIDNÁ
PARTNERI STRÁNKYReality a nehnuteľnosti, Práca,