Dnes má meniny Miroslav, gratulujeme.
Vyhladávač: Pridať inzerát
Navigácia RýchlyPredaj.sk - Management - Kvalifikovaný výživový poradca

Kvalifikovaný výživový poradca

kvalifikovany_vyzivovy_poradca_3vkpk.jpg
kvalifikovany_vyzivovy_poradca_wnjll.jpg kvalifikovany_vyzivovy_poradca_wnjll.jpg kvalifikovany_vyzivovy_poradca_2gbjz.jpg kvalifikovany_vyzivovy_poradca_2gbjz.jpg kvalifikovany_vyzivovy_poradca_pct8r.jpg kvalifikovany_vyzivovy_poradca_pct8r.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
POČET ZOBRAZENÍ: 906
Cena
500,00 €

Ponuka zaujímavej práce riadenej čiastočne alebo úplne z domova. Pracujeme v oblasti zdravia a výživy. Vzhľadom na veľké nárasty nestíhame obslúžiť kvalitne potencionálnych záujemcov, ktorí sa hlásia na spoluprácu s nami.
Požadujeme:
-SŠ vzdelanie
-spoľahlivosť, serióznosť, komunikatívnosť,
-pozitívny vzťah k zdravému životnému štýlu a záujem o výživu
-práca na PC
-príjemné vystupovanie
-lojalita a flexibilita
Ponúkame:
-kompetné odoborné zaškolenie
-pružná pracovná doba
-pozitívny pracovní tím
-možnosť kariérneho rastu
-možnosť účasti na školeniach v zahraničí
-privyrobenie 250-300eur/mes. pri práci na VPP pri splnení časovej náplne 10-15 hod/týždeň
Náplňou práce je:
-konzultačná činnosť s klientom s cieľom zmeniť jeho životný štýl, tvorba jedálničku, zostavovanie výživových programov a komplexné poradenstvo,
-nadstavenie reklamnej kampane
-starostlivosť o stávajúcich zákazníkov
-obluha PC/NET
Pracujeme s profesionálnymi nástrojmi prostredníctvom internetovéj technológie a celý mechanizmus funguje spôsobom, že potencionálny klienti sa hlásia sami na základe reklamnej aktivity.
V prípade seriózneho záujme pošlite životopis na flexizisk@gmail.com. Platí pre celú SR, kedže pracujeme systémom na diaľku. http://www.flexipraca.com

Vlastnosti
Typ: Predaj
Rubrika: Management
Lokalita: Slovensko
Dátum pridania: 30.07.2015 09:27
Inzerent
contact
Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Súcka
Tel/Mobil: 0903858125
WWW adresa: www.flexipraca.com

Odpovedať na inzerát

Vaše meno:*
Váš email:*
Váš telefón:
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné